20. 3. 2025
Maršov u Úpice 500 m n. m. Davis Vantage Pro2 ID 371498750805
Trvalý odkaz na tento den:
/meteostanice/marsov-u-upice/371498750805/2025-03-20?h=9&t=1742459365
Zvýrazněné měření: 20. 3. 2025 09:29
Hodinové hodnoty jsou průměry (teplota, pocitová teplota, tlak, vlhkost) a maxima (vítr, nárazy, intenzita srážek) z jednotlivých měření dané hodiny.
| Hodina | Teplota Ø (°C) | Pocitová Ø (°C) | Vítr max (km/h) | Nárazy max (km/h) | Tlak Ø (hPa) | Srážky max (mm/h) | Vlhkost Ø (%) | Měření |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01:00 | 1,1 | -0,9 | 3,5 | 4,3 | 1 030 | 0,0 | 66 | 1 |
| 02:00 | 0,5 | -0,9 | 2,5 | 4,3 | 1 030 | 0,0 | 67 | 1 |
| 03:00 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 3,5 | 1 029 | 0,0 | 67 | 1 |
| 04:00 | 0,5 | -0,1 | 1,8 | 3,5 | 1 029 | 0,0 | 65 | 1 |
| 06:00 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 4,3 | 1 029 | 0,0 | 64 | 1 |
| 07:00 | 1,4 | 1,4 | 0,0 | 3,5 | 1 030 | 0,0 | 62 | 1 |
| 08:00 | 2,7 | -0,4 | 6,0 | 6,0 | 1 030 | 0,0 | 59 | 1 |
| 09:00 | 4,3 | 2,7 | 5,3 | 7,8 | 1 030 | 0,0 | 58 | 5 |
| 10:00 | 5,3 | 3,1 | 5,3 | 6,0 | 1 029 | 0,0 | 57 | 1 |
| 11:00 | 7,0 | 7,0 | 0,0 | 4,3 | 1 029 | 0,0 | 50 | 1 |
| 12:00 | 9,2 | 7,2 | 7,0 | 8,8 | 1 028 | 0,0 | 46 | 1 |
| 13:00 | 10,2 | 10,1 | 2,5 | 8,8 | 1 027 | 0,0 | 43 | 1 |
| 14:00 | 10,8 | 9,4 | 6,0 | 6,0 | 1 026 | 0,0 | 43 | 1 |
| 15:00 | 9,9 | 9,2 | 3,5 | 4,3 | 1 026 | 0,0 | 44 | 1 |
| 16:00 | 8,5 | 8,3 | 3,5 | 4,3 | 1 026 | 0,0 | 52 | 5 |
| 18:00 | 3,9 | 3,9 | 0,8 | 1,8 | 1 025 | 0,0 | 70 | 1 |
| 19:00 | 3,1 | 3,1 | 0,8 | 3,5 | 1 026 | 0,0 | 71 | 1 |
| 20:00 | 5,8 | 5,8 | 1,8 | 4,3 | 1 026 | 0,0 | 63 | 1 |
| 21:00 | 4,9 | 4,1 | 2,5 | 4,3 | 1 026 | 0,0 | 65 | 1 |
| 22:00 | 2,7 | 2,7 | 0,0 | 0,0 | 1 026 | 0,0 | 73 | 1 |
| 23:00 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 1 025 | 0,0 | 83 | 1 |
Jednotlivé záznamy stanice v tomto dni (29), chronologicky. U každého záznamu lze stáhnout obrázkovou kartu.
Obrázkovou kartu můžete stáhnout nebo vložit na jiný web (např. do článku na evmagazin.cz). Karta se vytvoří až při prvním zobrazení a dál už je uložená.
Karta zobrazuje měření 20. 3. 2025 09:29.
Srážky za den odpovídají nejvyšší kumulativní hodnotě, kterou stanice v daném dni nahlásila. Hodnoty jsou naměřená data, nikoli modelová předpověď.
